O naszych winach w Internecie

 

O naszych winach pisze się w Internecie. Bardzo się z tego cieszymy, gdyż te wpisy świadczą dobrze o naszej starannej selekcji. Wybieramy świetne butelki w różnych stylach i kategoriach cenowych na różne okazje. Pierwsza opisywana butelka to wino portugalskie Aveleda Vinho Verde 2017. O tym winie pisze Irek Wis na swoim blogu Blurppp. Zielone Vinho verde jest doskonałe na lato, na gorące dni. Orzeźwiające z lekką tabletką musującą na języku. Na dodatek w doskonałej cenie 34 złotych.

Drugie wino - Kir-Yianni Raminista 2012 - jest winem czerwonym zrobionym z greckiego szczepu Xinomavro często nazywanym greckim Nebbiolo. Kto umie wykorzystać zalety tego niełatwego szczepu, ten otrzymuje wino wyjątkowe. Tak jest z tym winem od tego winiarza w roczniku 2012. Wino otrzymało tytuł ulubieńca miesiąca na blogu Winny Świat. Wino urzeka czerwonymi owocami, zapachem fiołków i bardzo energicznymi taninami. Wino do picia teraz i do przechowywania. Wino ma cechy wina szlachetnego. Jego cena to 95 złotych.

Oba wino są ciągle dostępne w sklepie z winem Klubu CELLARIO w Krakowie na ul. Nadwiślańskiej 11. Trzeba tylko do nas zajrzeć!