O naszych winach w Internecie

2018-09-07

O naszych winach w Internecie


O naszych winach pisze się w Internecie. Bardzo się z tego cieszymy, gdyż te wpisy świadczą dobrze o naszej starannej selekcji. Wybieramy świetne butelki w różnych stylach i kategoriach cenowych na różne okazje. Pierwsza opisywana butelka to wino portugalskie Aveleda Vinho Verde 2017. O tym winie pisze Irek Wis na swoim blogu Blurppp. Zielone Vinho verde jest doskonałe na lato, na gorące dni. Orzeźwiające z lekką tabletką musującą na języku. Na dodatek w doskonałej cenie 34 złotych.

Drugie wino - Kir-Yianni Raminista 2012 - jest winem czerwonym zrobionym z greckiego szczepu Xinomavro często nazywanym greckim Nebbiolo. Kto umie wykorzystać zalety tego niełatwego szczepu, ten otrzymuje wino wyjątkowe. Tak jest z tym winem od tego winiarza w roczniku 2012. Wino otrzymało tytuł ulubieńca miesiąca na blogu Winny Świat. Wino urzeka czerwonymi owocami, zapachem fiołków i bardzo energicznymi taninami. Wino do picia teraz i do przechowywania. Wino ma cechy wina szlachetnego. Jego cena to 95 złotych.

Oba wino są ciągle dostępne w sklepie z winem Klubu CELLARIO w Krakowie na ul. Nadwiślańskiej 11. Trzeba tylko do nas zajrzeć!Polecane

Kaiken Malbec 2016

Kaiken Malbec 2016

Winnica Kaiken to efekt pierwszego argentyńskiego przedsięwzięcia Aurelio Montesa, szanowanego produ..

Winnica Wieliczka Riesling

Winnica Wieliczka Riesling

Winnica Wieliczka uprawia krzewy winorośli stosując metody ekologiczne i biodynamiczne. To młoda win..

Clef de Saint Thomas Chateauneuf de Pape Rouge AOC

Clef de Saint Thomas Chateauneuf de Pape Rouge AOC

Nos zdominowany przez owoce, zwłaszcza jeżynę, rozwija się w kierunku nut balsamicznych (antyczny wo..